Французам розкажуть про важкі умови умови життя працівниць секс-індустрії
Французам розкажуть про важкі умови умови життя працівниць секс-індустрії

Поціновувачів послуг секс-індустрії у Франції штрафуватимуть від 1,5 тис. до 3,750 тис. євро. Також їм доведеться відвідувати спеціальні семінари, які розповідають про важкі умови життя «нічних метеликів». Французькі депутати ухвалили відповідний закон, повідомляє AFP.

Законопроект також передбачає заходи, на які у бюджеті виділено 4,8 млн. євро, що мали би допомогти повіям знайти іншу роботу. А ще в документі передбачено шестимісячний вид на проживання для іноземних працівниць секс-бізнесу.

У Франції переважно праві сенатори виступили проти закону, який передбачає покарання у вигляді штрафу у 1500 євро за перше порушення і до 3750 євро за повторний з’язок за гроші з працііницею секс-індустрії.

Але після того, як попередні дебати в обох палатах парламенту зайшли в глухий кут, в нижній палаті, де домінують ліві, цей закон таки ухвалили.

Члени профспілки працівників секс-індустрії Strass переконані, що новий закон негативно позначиться на житті та прибутках повій.

«Ми вже бачимо наслідки. Ті, хто може собі дозволити, вже поїхали до сусідніх країн, а інші шукають… сутенерів, щоби через них бути в контакті з клієнтами», – сказав представник профспілки.

Критики також вказують на труднощі, які можуть виникнути при підтвердженні сплати за секс, оскільки гроші зазвичай переходить з рук у руки.

Крім того, навряд чи можна буде затримати тих, хто замовляє подібні послуги через Інтернет.

У всіх європейських країнах є покарання за сутенерство, а Франція стане лише п’ятою країною, яка каратиме клієнтів повій. Раніше схожі закони ухвалили Швеція, Норвегія, Ісландія і Велика Британія.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ