Еммануель Макрон
Макрон вважає, що Британія «тримає у заручниках решту Європейського Союзу»

Референдум щодо членства Великої Британії в ЄС означатиме кінець ери для блоку, який втратив своє політичне спрямування. Про це заявив міністр економіки Франції Еммануель Макрон, повідомляє The Local.

«Я вірю в Європу, але також і в її реорганізацію. Це кінець ультраліберальної Європи, яка втратила свій політичний напрямок. Європейський проект не може бути лише системою скасування правил», – сказав Макрон.

Міністр зазначив, що люди повинні мати право впливати на майбутнє Європи, але відчуває, що референдум буде «небезпечним», і що Британія «тримає у заручниках решту Європейського Союзу».

«Питання не в тому, чи зможемо ми бути більш конкурентоспроможними, якщо ми повинні відкрити ті чи інші ринки, а чи зможемо ми досягти успіху в покращені життя, разом», – сказав він.

Макрон наголосив, що, якщо Британія проголосує за те, щоби залишити ЄС, союзу потрібно діяти швидко, щоб уникнути подібних процесів в інших країнах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями в.о. прем’єра Іспанії Маріано Рахой заявив, що вихід Великої Британії з ЄС стане катастрофою не лише для британської, але й для всієї європейської економіки.

Читайте: Через Brexit золото може різко подорожчати

Як відомо, референдум відбудеться 23 червня, і останні опитування громадської думки показують, що дедалі більше британців схиляються до того, щоби проголосувати за вихід Британії з ЄС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ