напередодні у Марселі тривали сутички між вболівальниками збірних Росії та Англії
Напередодні у Марселі тривали сутички між вболівальниками збірних Росії та Англії

Двом російським футбольним уболівальникам, яких затримали за бійку у Марселі у Франції, пред’явили адміністративні звинувачення. Про це повідомив прес-аташе посольства РФ у Парижі, пише «Інтерфакс».

«Ймовірно, через кілька днів їх відправлять на батьківщину, із забороною на повернення до Франції та в шенгенську зону на деякий термін», – повідомив дипломат.

Ультраправі французи заявили, що росіяни мають негайно забиратися з країни.

«За повідомленням La Provence, французькі, англійські, італійські, німецькі, українські, польські фани спільно з націоналістичними групами Франції дали російським уболівальникам 24 години, щоби вони зібрали монатки і залишили країну», – написав Ростислав Демчук на своїй сторінці у Facebook.

В іншому разі праві сили Франції обіцяли «відловлювати росіян в усіх містах та не шкодувати навіть жінок».

Таке обурення уболівальників фактично всіх країн Європи викликало звіряче поводження російських фашистських угруповань, які приїхали до Франції підтримати свою збірну на «Євро 2016».

За повідомленням світових ЗМІ, під час бійок, організованих російськими ультрас, був убитий чоловік похилого віку, одна жінка перебуває у вкрай важкому стані.

«Російські звірі били навіть дітей! Імовірно, націонал-патріотичні сили налаштовані вкрай агресивно, і, якщо російські фани проігнорують повідомлення, не виключено, що в рідну Росію багато з них не повернеться», – передає «La Provence».

Тим часом в УЄФА порушили дисциплінарну справу через поведінку російських фанатів під матчу проти англійців, який пройшов 11 червня.

Російським уболівальникам закидають заворушення, расистську поведінку та використання піротехніки. Розгляд справи призначено на 14 червня.

Нагадаємо, після матчу кілька десятків російських уболівальників прорвалися на трибуни англійських фанатів і спробували зірвати англійські прапори. Вони також кидали сторонні предмети. На трибунах запалили файєр.

Поліція розганяла супротивників водометами. Внаслідок сутичок травми отримали понад 35 людей

Як відомо, матч 1-го туру групового етапу між збірними Росії й Англії завершився з рахунком 1:1.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ