мобілізація
За тиждень до кінця 6-ї хвилі мобілізації план виконано лише на 50%

Шоста хвиля мобілізації виконана на 50%. Про це заявив заступник міністра оборони Петро Мехед, повідомляють Українські новини.

«На сьогоднішній день ми виходимо на показник у 50% комплектації особового складу», – заявив Мехед журналістам у вівторок, 11 серпня. Він також повідомив, що йде робота з залучення транспортних засобів, на полігонах тривають навчання новобранців та бойове злагодження підрозділів.

При цьому заступник міністра запевнив, що демобілізація пройде вчасно. «Згідно з указом президента ми виконаємо його розпорядження і ті, хто потрапляє під демобілізацію, буде демобілізований до кінця вересня», – сказав Мехед. Він також не виключив, що «залежно від ситуації може бути і сьома, і восьма і дев’ята хвилі мобілізації», однак, Генштаб активно працює над збільшенням кількості військовослужбовців, готових служити за контрактом «на півроку, рік».

Як відомо, шоста хвиля мобілізації закінчується 17 серпня. Вона стартувала з 19 червня і має бути завершальною. У Генштабі повідомили, що сьому хвилю мобілізації  можуть оголосити цього року лише у разі значної ескалації конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що «відкосити» від шостої хвилі мобілізації українцям не вдасться. Зазначимо, що призивати до війська не будуть студентів та викладачів, але для служби в зоні АТО «мобілізують» собак.

До слова, голова Закарпаття Геннадій Москаль заявив, що в його області план мобілізації виконаний лише на 27%, а в Івано-Франківській – лише на 25%.

Читайте: Москаль ударно виконує «план мобілізації» контрабандистів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ