Сергій Лойко жив разом з кіборгами та зробив фоторепортаж про воєнні будні
Сергій Лойко жив разом з кіборгами та зробив фоторепортаж про воєнні будні

Одна з найвідоміших світових кіностудій купить розповідь російського журналіста Сергія Лойка, що прожив чотири дні серед українських «кіборгів», «Автобус, який прямує на Схід», та екранізує її.

Як повідомляє Gazeta.ua, Лойко поділився у своєму Facebook репортажем для «Los Angeles Times», у якому йдеться про водія похоронно-весільного мікроавтобуса Олександра Косенка, який на своїй машині возив групу бійців під Піски. Під час війни на сході України як кореспондент «Los Angeles Times» журналіст зробив серію репортажів з Донбасу. Сергій Лойко став єдиним іноземним кореспондентом, що побував в обложеному російськими бойовиками донецькому аеропорту. В кінці жовтня 2014 року він провів там чотири дні серед українських військових та добровольців.

Зазначається, що Сергій Лойко також співпрацює з радіостанцією «Ехо Москви». Його репортаж про бої навколо донецького аеропорту був розцінений Роскомнаглядом як такий, що виправдовує практику військових злочинів та суперечить Федеральному закону «Про протидію екстремістській діяльності».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ