11111
У такий спосіб місто отримає додаткові фінансові надходження

Американська компанія «Boeing» планує відкрити запасний аеродром для своїх вантажних літаків у Херсоні чи Львові. Про це повідомив голова постійної комісії Херсонської обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту Юрій Рожков, передає Укрінформ.

«У Києві компанія «Boeing» звернулася до «Украероруху», щоб їм підібрали запасний аеродром для вантажного «Boeing». У них запасний аеродром – це Сімферополь, але вони сідати туди не можуть. А їм потрібна під вантажні літаки «Boeing» злітно-посадкова смуга завдовжки 3 кілометри і завширшки 45 метрів. Тому вони розглядають два аеропорти – Львів і Херсон. Але Львів сьогодні затиснутий в місті, багатоповерхові будинки, вони не можуть продовжити смугу», – розповів Рожков.

Він зазначив, що аеропорт «Херсон» розташований поза містом, тож тут є можливість продовжити злітно-посадкову смугу.

«У нашому проекті (реконструкції аеропорту «Херсон», – ред.) ми заклали 3 кілометри 10 метрів завдовжки смуги і 45 метрів завширшки. Тобто ми зможемо приймати будь-які вантажні літаки», – сказав голова постійної комісії облради.

За його словами, при позитивному вирішенні даного питання вантажні літаки «Boeing» зможуть сідати в херсонському аеропорту, перебувати тут для ремонту і підготовки до польоту, а це – додаткові фінансові надходження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ