Джастін Трюдо
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо

Міністр із питань рибальства, океанів та берегової охорони Канади Гантер Тоото подав у відставку через «проблеми із залежністю». Про це повідомив Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає Телеграф.

«Пану Тоото необхідний час для лікування залежності», – заявив Трюдо та додав, що міністр складає з себе повноваження також і депутата парламенту.

«Вже від цього вечора роль міністра з питань рибальства, океанів та берегової охорони перебере на себе Домінік Лебланк, який залишатиметься також представником уряду у парламенті», – наголосив прем’єр.

Трюдо не уточнив, яку саме залежність має колишній міністр. Сам Хантер Тоото, який представляє корінний північний канадський народ інуїтів, пояснив свій вчинок бажанням «не відволікати колег від важливої роботи»: «Я вирішив почати лікування від залежності та прошу поважати моє приватне життя».

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли високопоставлені представники корінних народів Канади мають проблеми «із залежністю». Так, 2012 року депутат федерального парламенту Ромео Саґанаш мусив взяти на кілька місяців лікарняний після того, як його зняли з борту літака у стані крайньої інтоксикації.

У березні 2016-го через плани уряду дозволити продаж спиртного у столиці канадського регіону Нунавут подав у відставку міністр охорони здоров’я та юстиції цієї північної території. У своїй промові він визнав, що до приходу у політику був алкоголіком, але зміг подолати цю залежність.

Гантер Тоото став другим у історії Канади федеральним міністром-інуїтом.

Нагадаємо, в березні помер колишній мер Торонто Роб Форд, якого неодноразово ловили на пияцтві і вживанні наркотиків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ