Сергій Гусовський
Кандидат у мери Києва Сергій Гусовський

У Києві кандидати від партії «Самопоміч» на посади мерів столичного регіону розповіли про проблеми в містах, де вони балотуються, та своє бачення шляхів їх розвязання. Зокрема, кандидат у мери Києва Сергій Гусовський підкреслив, що наполегливо працював, грошей, витрачених на кампанію, штаб іще не рахував, а про своїх конкурентів сказати нічого не зміг чи не захотів.

Як передає кореспондент видання Інформаційний Акцент, Гусовський передбачувано розповів про проблеми Києва, про відсутність чинної стратегії розвитку міста, проблеми з бюджетом тощо.

«Усе повинно бути прозоро та по-європейськи. В Києві є над чим працювати. Я до цього готовий», – бадьоро відрапортував явну «домашню заготовку» Гусовський.

На запитання нашого кореспондента, кого він вважаєте своїм потужним конкурентом, претендент на крісло київського градоначальника відповів коротко, мовляв «потужність конкурентів я не міряю…». У прес-службі на запитання, скільки коштів витрачено на рекламу та які фінансові затрати на виборчу кампанію їхнього кандидата за останні декілька місяців, відповіли: «Ми гроші ще не рахували!..».

Вельми показовою виявилася відповідь штабістів на запитання, чому кияни мають обрати саме Сергія Гусовського на посаду міського голови та що конкретного його політична сила зробила за останній період задля завоювання довіри у громадян: «Що значить, що зробили?! – Працювали! Наполегливо».

Ось так – чітко і конкретно…

Марія Вівдич, Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ