zhkp
Перерахунок буде проведений тільки щодо 654 будинків, які обладнані будинковими лічильниками тепла

Київська влада пристала на бік «Київенерго» і вважає, що підстав для проведення перерахунку більшості платіжок за тепло жителям столиці немає, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«За дорученням мера ми комісійно розібрали це питання із залученням фахівців НКРЕКП та Мінрегіону. Висновок такий, що «Київенерго» при нарахуванні використовувала методику, затверджену постановою №1037 згідно з вимогами чинного законодавства. Порушень ми там не знайшли (…) підстав для перерахунку у цієї категорії (в будинках, в яких немає будинкових лічильників тепла і рахунки формуються розрахунковим методом, – ред.) немає», – сказав заступник глави Київської міськдержадміністрації Петро Пантелєєв.

Своєю чергою, комерційний директор «Київенерго» Євген Бушма повідомив, що перерахунок буде проведений тільки щодо 654 будинків, які обладнані будинковими лічильниками тепла, однак рахунки їхнім жителям були виставлені, виходячи з розрахунків за методикою.

Нагадаємо, 16 листопада на засіданні Верховної Ради віце-прем’єр Володимир Кістіон заявив, що платіжки за тепло з надмірно високими сумами, які днями отримали деякі кияни, були результатом помилки і будуть перераховані.

Того ж дня комерційний директор «Київенерго» Євген Бушма заявив, що жодних неточностей чи помилок із квитанціями компанії немає. Мовляв, високі рахунки виникли через методику Кабміну, згідно з якою тариф розраховують із прив’язкою до кількості днів опалення та середньомісячної температури.

Читайте: Святослав Кутняк: Як Кличко з Ахметовим киян дурили

БЕЗ КОМЕНТАРІВ