Віталій Кличко
Кличко дав доручення здійснити перевірку всіх будинків столиці, які перебувають в аварійному стані

Точна кількість загиблих у результаті обвалу будинку по вулиці Богдана Хмельницького у столиці буде відома після завершення всіх аварійно-відновлювальних робіт. Про це розповів голова управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук, передає 44.ua.

«До того моменту, поки не розберемо всі завали, не може бути точної інформації про кількість загиблих. Ми знаємо, що була бригада з 8 осіб і виконроб. Ми знаємо долю сімох, доля двох залишається невідомою», – сказав Ткачук.

Він також спростував повідомлення ЗМІ про загибель ще двох робітників.

«Не можу підтвердити інформацію про трьох загиблих. Це журналісти неконкретно передають слова ДСНС. Ми говоримо про те, що візуально спостерігаємо одну людину без ознак життя – руку його спостерігаємо. І два чоловіки у нас під питанням: ми не знаємо, чи є вони взагалі там, може, вони в шоці вискочили і втекли», – зазначив Ткачук.

Зараз ДСНС підтверджує смерть однієї людини в результаті обвалу будинку. «Поки офіційно загинула одна людина», – сказав перший заступник голови ДСНС Валерій Борис.

Своєю чергою, міський голова Києва Віталій Кличко підтвердив загибель однієї людини під завалами будинку в центрі Києва. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київського міського голови.

«На сьогодні 6 людей врятовано, одна людина загинула. Є інформація, що під завалами можуть ще бути люди. Аварійно-рятувальні роботи тривають, не так інтенсивно, тому що є загроза обвалення секції будинку. Наше ключове завдання – щоби не було нових жертв, оскільки рятувальники працюють у складних і небезпечних умовах», – сказав Кличко.

Мер дав доручення своїм заступникам – Петру Пантелєєву і Олександру Спасибку – та головам райдержадміністрацій Києва здійснити перевірку всіх будинків столиці, які перебувають в аварійному стані, з метою виявлення несанкціонованого проведення будівельно-ремонтних робіт, а також здійснення заходів для унеможливлення перебування там людей.

Нагадаємо, 25 лютого у центрі Києва на вулиці Богдана Хмельницького 12-14 в одному з будинків обвалилися кілька поверхів.

Читайте: Столична влада відхрестилася від відповідальності за обвал будинку (фото, відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ