Спалена студія
Спалена студія

Близько 4-ї години ранку 1 квітня у місті Конотоп невідомі закидали запалювальною сумішшю місцеву студію телебачення (КСТ). У результаті таких дій студія вигоріла вщент. Про це виданню Інформаційний Акцент повідомив мер Конотопа Артем Семеніхін.

За його словами, зловмисники проникли на територію Конотопської студії телебачення, розбили вікно каменем та закинули туди пляшки із запалювальною сумішшю. Окрім обладнання ніхто не постраждав.

Наслідки підпалу
Наслідки підпалу

«У Конотопі відбувся фактично терористичний акт, інакше кваліфікувати цю справу не можна. Це не хуліганство – це терористичний акт проти всієї журналістської спільноти. Злочин спрямований передусім на залякування журналістів, аби вони об’єктивно не висвітлювали ситуацію у місті та Україні загалом. Подію цієї ночі також розцінюю як дію рештків Партії регіонів, які бояться відвертого висвітлення їхньої роботи за часів господарювання у місті та країні. Таким чином хочуть залякати працівників каналу і взагалі зупинити роботу цього ЗМІ», – розповів Семеніхін.

У приміщенні каналу
У приміщенні каналу

Мер Конотопа звернувся до журналістів України із закликом не бути осторонь та надати широкого розголосу події, яка, на його переконання, є терористичним актом: «Закликаю журналістську спільноту не залишатися осторонь та надати максимального розголосу цій події, аби змусити поліцію та інші правоохоронні органи розслідувати цю справу, виявити, покарати замовників і виконавців цього ганебного злочину».

Наслідки пожежі
Наслідки пожежі

За словами Семініхіна, попри те, що каналу завдано великих збитків, його роботу буде відновлено.

«Студія сильно вигоріла. Сподіваюся, що найближчим часом канал відновить роботу. Як міський голова я не стоятиму осторонь і усім можливим допоможу журналістам», – додав мер Конотопа.

Як раніше повідомляв Інформаційний Акцент, російська пропаганда зняла цілий сюжет про мера Конотопа Артема Семеніхіна, назвавши його нацистом. Цю інформацію Семеніхін назвав «маячнею кісєльовського розливу».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ