вибори
Мера Краматорська обиратимуть у другому турі

У Краматорську політична партія «Опозиційний блок» отримує більшість депутатів у міській раді, міський голова визначиться у другому турі. Такі дані отримано Краматорською виборчою комісією після завершення прийому протоколів дільничних виборчих комісій, передає УНІАН.

Загалом до міської ради проходять кандидати від 4 партій. Партія «Опозиційний блок» набрала 48,14% голосів виборців, що дає змогу провести до міської ради 24 депутатів із 42. Партія «Наш Край» набрала 20,47% і буде представлена в раді 10 депутатами. Партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність» підтримали 10,59% виборців і до міської ради проходять 5 депутатів від цієї політичної сили. Партія пенсіонерів набрала 5,2% і може розраховувати на 3 мандати. Не проходить до міської ради партія «Об’єднання «Самопоміч» та ВО «Свобода».

На виборах міського голови Краматорська визначити переможця у першому турі не вдалося. Найбільше голосів набрав самовисуванець, нинішній заступник міського голови Андрій Панков – за нього проголосували 48,04% виборців. На другому місці також самовисуванець, депутат Верховної Ради України Максим Єфімов з результатом 32,5%. Саме вони боротимуться за перемогу у другому турі 15 листопада.

В сусідньому місті – Слов’янську – на виборах міського голови лідирує кандидат від партії «Опозиційний блок» Вадим Лях, на місцевих виборах також йде попереду «Опозиційний блок» з результатом у 54,5%. Додамо, що Лях у рамках своєї передвиборчої кампанії обіцяв «любити» місто і як Неля Штепа – екс-керівниця Слов’янська звинувачується в закликах до зміни кордонів України, сприянні проведенню псевдореферендуму щодо відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп і організацій (тепер їй загрожує довічне ув’язнення). Зараз вона перебуває в Харківському СІЗО.

Читайте: У Павлограді таки призначили другий тур виборів мера

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ