вибори
У Красноармійську виборчі дільниці не відкрилися

У Красноармійську Донецької області територіальна виборча комісія прийняла бюлетені з друкарні, але вирішила не передавати їх дільничним виборчим комісіям. Про це повідомляє громадська мережа «ОПОРА». 

«Сьогодні вночі Донецький обласний адміністративний суд, який зараз перебуває в Слов’янську, визнав недійсним рішення Красноармійської міської територіальної виборчої комісії про вибір друкарні в Краматорську для друку бюлетенів. Друкарня в Краматорську є приватною, а в ТВК ще також є договори із попередньою друкарнею «Приазовский рабочий» (Маріуполь) і «Зоря» (Київ)», – ідеться у повідомленні.

Як зазначається, Красноармійська ТВК у неділю зранку на засіданні прийняла бюлетені з типографії. Проте головним питанням порядку денного була передача бюлетенів дільничним виборчим комісіям: 5 членів ТВК спільно з головою проголосували «за». Проте 9 членів комісії зазначили, що оскільки суд визнав неправомірним рішення обрати приватну друкарню, отже бюлетені недійсні. Попри те, що незгодні з цією тезою 5 членів комісії залишили засідання, кворум був, тож ТВК ухвалила рішення не видавати бюлетені ДВК. «Комісія запланувала зібратись о 22:00 та оголосити вибори такими, що не відбулися», – наголошує громадська мережа.

Станом на 9:30 в Україні не відкрилися 237 виборчих дільниць. Про це повідомили в прес-службі Оперативного штабу МВС України.

Як відомо, 25 жовтня в Україні відбуваються місцеві вибори.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ