У Кремлі виявили покемонів
У Кремлі виявили покемонів

Попри бажання російських комуністів заборонити на території РФ гру для смартфонів Pokemon GO, журналістам вдалося зловити аж трьох покемонів у Кремлі.

«Полювання» проходило перед нарадою президента РФ Владіміра Путіна з членами уряду. Журналіст «Комсомольської правди» Дмітрій Смирнов написав у своєму Твіттері, що піймав трьох кишенькових монстрів.

332211Раніше прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков висловив сумнів, що на території Кремля можна ловити покемонів. «Якщо я не помиляюся, поки ця гра не доступна в Росії. Тому тут я не можу кваліфіковано відповісти, я сам в ігри не граю», – сказав він.

Нагадаємо, 6 липня компанія Niantic офіційно запустила гру Pokemon GO. За тиждень додаток став одним з найпопулярніших у світі – щоденна кількість його користувачів перевищила кількість користувачів Twitter. А за даними Google, Pokemon GO шукають в Інтернеті частіше, ніж порно.

В Україні гра ще офіційно не стартувала, але завантажити її можна, якщо змінити країну прив’язки Apple ID на ту, в якій гра вже запущена офіційно.

Як повідомляв Інформаційний акцент, в РФ можуть заборонити популярну гру для смартфонів Pokemon GO, адже російські комуністи побачили в ній шпигунство США та загрозу тероризму.

На сайті Президента України також зареєстрували петицію із закликом запобігти виходу в країні гри Pokemon GO. Автор петиції вважає, що мобільний додаток призведе до повної деградації школярів і студентів, викличе колосальну залежність, схожу на наркотичну».

Читайте: Фанат Pokеmon Go випадково потрапив на військову базу (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ