Крим, реєстраційні номери, авто
Перереєстрація транспортних засобів у Криму розпочалася у липні 2014 року і завершилася 1 квітня 2016-го

В окупованому Криму за водіння автомобіля з українськими реєстраційними знаками оштрафували вже понад три тисячі водіїв. Про це повідомляє Укрінформ.

З 1 квітня цього року, за даними «кримського управління ДАІ», за водіння автомобіля з українськими реєстраційними знаками, виданими у Криму, оштрафували 3,3 тис. водіїв на загальну суму 1,97 млн. рублів.

З початку року в Криму українські реєстраційні знаки на російські замінили на 65,4 тис. транспортних засобів, з яких 34,4 тис. пройшли перереєстрацію після 1 квітня цього року.

«Понад 200 водіїв в окупованому Росією Криму були тимчасово позбавлені права на керування транспортним засобом з українськими номерами», – додають представники кримської «влади».

Як відомо, перереєстрація транспортних засобів у Криму розпочалася у липні 2014 року і завершилася 1 квітня 2016-го. Зазначимо, що автомобілі з українською реєстрацією не можуть перебувати на півострові понад 90 днів.

До слова, станом на січень 2016 року кожен п’ятий автомобіль, зареєстрований в окупованому Криму, їздив з українськими реєстраційними номерами.

Взимку цього року  жителі анексованого півострова оскаржили у Верховному суді РФ обов’язок змінювати автомобільні номери з українських на російські.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ