Гелловін
У Криму заборонять Гелловін

Глава окупаційного уряду Криму Аксьонов виступає проти святкування на півострові Гелловіна. Про це він написав у Facebook.

«Вважаю, що у навчальних закладах жодних заходів, пов’язаних з Гелловіном, бути не повинно. Міністерству освіти Республіки Крим необхідно виступити з відповідною рекомендацією», – заявив Аксьонов. На його думку, це свято шкідливе не лише для дитячої психіки, але й для духовних цінностей православних і мусульман.

«По-перше, ці огидні маски-шоу суперечать духовним і культурним традиціям народів Росії. І православна церква, і духовні лідери російських мусульман неодноразово закликали росіян не брати участі у шабашах, які влаштовуються на Гелловін під виглядом різних костюмованих вистав і походів. По-друге, фахівці – педагоги, психологи висловлюють обґрунтовані побоювання, що ігри з образами зла можуть бути небезпечними для незміцнілої дитячої психіки», – зазначив глава окупаційного уряду Криму. Він наголосив, що вважає Гелловін «засобом культурної колонізації».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Криму планують відновити роботу витверезників. «Це дасть великий ефект в частині збереження життя і здоров’я людей, скорочення правопорушень та збереження сімей», – вважає влада окупантів.

Інформаційний Акцент

  • а як по нашому ( по українському ) назвати оте що написано? чого вже коверкається рідна мова ?