Крим
Брак води відчувають Керч, Ленінський район і Феодосія

У Криму запроваджено режим підвищеної готовності через дефіцит запасів прісної води. Брак води відчувають Керч, Ленінський район і Феодосія, пише Українська правда.

На півострові мають створити оперативний міжвідомчий штаб з ліквідації загрози НС природного характеру.

Вода з материкової частини України, що йшла через Північно-Кримський канал від Дніпра, забезпечувала до 85% потреб Криму у цьому стратегічному ресурсі. Цю ж воду використовували і для поливу сільгоспугідь. Після анексії Криму Росією подачу по каналу припинили.

У вересні минулого року Міністр природних ресурсів і екології Росії Сергій Донський заявляв, що Росія не веде переговорів з Україною щодо відновлення водопостачання Криму Північно-Кримським каналом.

Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Читайте: Кримські мешканці платитимуть за воду, навіть якщо її немає

БЕЗ КОМЕНТАРІВ