У Криму пустують пляжі
У Криму пустують пляжі

Окупаційна влада Криму звільнила «міністра курортів і туризму» Олену Юрченко за зрив сезону й призначила на цю посаду Сергія Стрельбицького. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Юрченко обіймала посаду «міністра» з березня 2014 року. Профільний парламентський комітет здійснив перевірку діяльність Мінтуризму та визнав незадовільною роботу відомства з підготовки до туристичного сезону 2015 року. Крім того, депутати відзначили відсутність реальних інвестицій у галузь, ігнорування міністерством права законодавчої ініціативи, а також, нібито, наявні у Юрченко корупційні зв’язки. Тож так званий глава республіки Сергій Аксьонов наказав відправити її у відставку. Раніше Юрченко написала заяву про звільнення за власним бажанням, при цьому спростувала усі звинувачення на свою адресу.

Зазначимо, на травневі свята на пляжах і в санаторіях півострова було порожньо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нелегітимний «голова» Криму Сєргєй Аксьонов раніше підписав методичні рекомендації щодо користування пляжними територіями півострова, згідно з якими обмежується доступ до пляжів.

Нагадаємо, розмови про закриття частини пляжів і санаторіїв Криму для загального доступу велися ще влітку 2014 року. Аксьонов додав, що орендні платежі й податок на землю для закритих територій повинен бути вищими, ніж для загальнодоступних пляжів. До слова, 2014 року пляжний сезон в Криму було зірвано – півострів відвідали менше 1,4 млн туристів, при цьому велика частина з них – росіяни.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ