Коломійця засудили до 10 років позбавлення волі

У Криму активіста Євромайдану Андрія Коломійця засудили до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Про це повідомив його адвокат Михайло Кушпель, повідомляє Кримська правозахисна група.

Суд погодився зі всіма обвинуваченнями прокуратури РФ щодо Коломійця і засудив його до 6 років за нібито напад на співробітників «Беркуту» в Києві під час подій на Майдані, і ще до 4 років – за нібито знайдені у нього наркотики.

У ході судового засідання адвокат Коломійця надав документи з Генеральної прокуратури України, в яких сказано, що Андрій Коломієць в Україні не є фігурантом кримінальної справи щодо нападу на співробітників «Беркута».

У відповіді відомства містяться дані, що Україна дійсно розслідує кримінальну справу про напад на співробітників «Беркута» під час протестів у Києві у 2014 році. Серед потерпілих – 33 особи, які отримали поранення різного ступеня тяжкості та один загиблий.

При цьому у відповіді ГПУ є інформація, що ті співробітники «Беркута», в нападі на яких звинувачують Коломійця, до українських правоохоронних органів не зверталися і потерпілими у цій справі не є.

Нагадаємо, жителя Київської області Андрія Коломійця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року. Однак його захисник виявив низку процесуальних порушень, які ставлять під сумнів підозру у зберіганні наркотиків.

Після затримання українця привезли до Криму та звинуватили у замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, тільки дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ