orig-krymenergomost19fb74cfbbdcf6a1fa5ac111d9db52e49-1463011869
Електрика зникла через раптове обмеження потужності, переданої енергомостом Кубань-Крим

«Блекаути» знову стають частиною буденного життя мешканців Криму. 3 жовтня без світла залишилися окуповані Сімферополь, Севастополь, Ялта, Гурзуф, Керч і Феодосія. Про це пишуть События Крыма.

Як повідомили в так званій держкомпанії «Севастопольенерго», подача електроенергії в районах міста здійснювалася в ручному режимі в зв’язку з «аварійною ситуацією на високовольтних мережах за межами Кримського півострова». Зазначається, що загальний ліміт електроенергії було знижено для всього півострова. Обмеження для Севастополя становили 20 МВт.

Самопроголошена «міністр палива і енергетики» Світлана Бородуліна підтвердила, що в містах Криму відбулися раптові відключення електроенергії. За її словами, це сталося через неочікуване обмеження потужності, переданої енергомостом Кубань-Крим, в розмірі 120 мегават. Подачу електрики вже відновили.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року через пошкодження внаслідок вибуху електроопори в Херсонській області до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України. Згодом ЛЕП, якою передавали до 250 мегават, відновили, але Україна постачання не відновила, оскільки закінчилася дія енергетичного контракту з анексованим півостровом.

У травні 2016 року президент РФ Путін оголосив про завершення будівництва «енергомосту» до окупованого Росією українського Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ