вибори
У Кривому Розі збирають Майдан через фальсифікації на виборах

Міська виборча комісія Кривого Рогу не збирається розглядати скарги штабу кандидата в мери Юрія Милобога, а хоче привести до присяги частину депутатів міськради. Про це на своїй сторінці Facebook написав депутат Єгор Фірсов.

«У Кривому Розі збирається ТВК, яка і далі здебільшого складається з орків. Демократи так і не зробили замін. Збираються не для того, щоби розглянути скарги штабу Милобога, а для того, щоби привести до присяги 2\1 депутатів», – повідомив він. «Депутати потрібні для якнайшвидшої легітимізації Вілкула (Юрій Вілкул, кандидат від Опоблоку, діючий мер, – ред.). Це незаконний механізм, навіть зібравши 2\1 депутатів, ще не опублікувавши підсумки виборів у ЗМІ, вони не можуть зробити Вілкула мером. Але намагатися будуть», – зазначив він. «Перешкодити їм можуть тільки люди, до 18:00 у Кривому Розі буде майдан! Будуть шини!», – попередив Фірсов.

Як відомо, місцевий міський виборчком поспішно вранці в понеділок оголосив переможцем чинного мера Юрія Вілкула. При цьому його опонент – представник «Самопомочі» Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному – Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні залишилися два проблемних міста, в яких іще не визначили мерів – Кіровоград і Кривий Ріг.

Як відомо, 15 листопада в Україні відбувся другий тур виборів мерів міст. Голосування пройшло в 19 обласних центрах та 10 містах обласного значення. Явка склала вкрай низькі 34%. Для порівняння, 25 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ