Путін
Штати відмовилися від військового співробітництва з Росією в Сирії

США не збираються співпрацювати з Росією з питання військової операції в Сирії доти, доки Москва не змінить своєї стратегії. Про це 7 жовтня заявив міністр оборони США Ештон Картер, передає Інтерфакс-Україна.

«Я вже говорив, що, на наш погляд, у Росії неправильна стратегія. Вона продовжує завдавати ударів по цілях, які не належать ІДІЛ. Ми вважаємо, що це – фундаментальна помилка. Всупереч тому, що Росія стверджує, ми не погоджувалися співпрацювати щодо боротьби проти ІДІЛ доти, доки вона дотримується неправильної стратегії та завдає ударів по цих цілях», – заявив Картер.

Він також додав, що США занепокоєні діями сирійських урядових військ. «А Росія допомагає їм. І саме тому ми вважаємо дії РФ у Сирії помилковими», – наголосив Картер.

Читайте: Від Вашинґтона до Берліна лише Путін готовий забруднити руки у війні, – Der Spiegel

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 жовтня вранці російський флот атакував позиції ІДІЛ у Сирії з Каспійського моря. Каспійська флотилія базується в Астрахані. Бригада артилерійських катерів на повітряній подушці має пункти базування в Махачкалі та Каспійську. На Каспійському морі окрім Росії розташовані Іран, Казахстан, Туркменістан та Азербайджан. Сирія не виходить до Каспійського моря. Море саме по собі не з’єднане із жодними морями і океанами. Таким чином, ракети повинні були летіти з Каспійського моря над територіями інших країн.

Нагадаємо, на тлі повідомлень ЗМІ про те, що Росія бомбардує в Сирії не лише позиції терористичного угруповання «Ісламська держава», але й також місця дислокації сирійської поміркованої опозиції та мирні квартали, Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоґлу заявив, що лише два з 57 ударів російської авіації були спрямовані на ІД.

Керівництво РФ, у свою чергу, наполягає, що завдає ударів по позиціях «Ісламської держави», однак є багато свідчень того, що насправді Росія бомбардує опозицію, яку підтримують і озброюють США, а також мирних жителів.

Читайте: США поставлять Кремль на місце: Захід відкриє другий фронт в охопленій війною Сирії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ