Учасники акції
Учасники акції

На Михайлівській площі Києва увечері 9 листопада громадські активісти провели акцію за люстрацію екс-заступника міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції Василя Паскала. Причиною стала інформація про те, що скандально відомого міліційного начальника планують призначити на керівну посаду в Національну поліцію України.

Активістка
Активістка

Під час заходу активісти продемонстрували фільм-біографію міліціянта, безпосередньо причетного до переслідування майданівців під час Революції гідності та досі не притягнутого до відповідальності. Учасники тримали лампадки в пам’ять про загиблих героїв Небесної Сотні.

Запалення лампадок
Запалення лампадок

У акції взяли участь народний депутат Ігор Луценко, голова ГО «Громадський люстраційний комітет» Єгор Соболєв, екс-міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник, комбат добровольчого батальйону ОУН Микола Коханівський, заступник голови Київської облради Юрій Ноєвий, представники ВО «Свобода», громадських організацій «С14» та «Чорний комітет».

Нагадаємо, що Василь Паскал з 2012 року очолював Департамент карного розшуку МВС України, який звинувачують у переслідуванні євромайданівців, в тому числі Ігоря Луценка і Юрія Вербицького. Самому Паскалу приписують погрози притягнути до кримінальної відповідальності активістів, про які він публічно заявляв ще 15 грудня, і фабрикування доказів у справі Павліченків.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ