«Охматдит»
4 листопада сталася пожежа в 4-поверховій будівлі «Охматдиту»

У Києві 4 листопада сталася пожежа в 4-поверховій будівлі центру дитячої кардіології та кардіохірургії на території дитячої лікарні «Охматдит». Як повідомили у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій, інформація про пожежу на вул. В’ячеслава Чорновола, 28/1, надійшла до Служби порятунку «101» о 08:21.

Пожежу було локалізовано о 08.42, ліквідовано – о 08.55. За даними ДСНС, пожежа виникла на 3-му поверсі в кабінеті старшої медичної сестри на площі 25 кв. м. У момент виникнення пожежі у приміщенні кабінету спрацювала протипожежна сигналізація, що сприяло оперативному прибуттю пожежно-рятувальних підрозділів.

Під час гасіння пожежі із будівлі було евакуйовано 55 дітей, 15 дітей залишилося у відділенні інтенсивної терапії під наглядом персоналу – загрози їхньому життю та здоров’ю від небезпечних факторів пожежі немає, запевняють в ДСНС.

Також рятувальники вивели в безпечну зону 150 осіб персоналу. На місці події працювало 22 одиниці основної і спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 85 чоловік особового складу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ