Вибральня
Собача вбиральня

До кінця року в Києві мають намір облаштувати 100 зоотуалетів у популярних місцях вигулу тварин. Відповідний проект, який передбачає встановлення металевих зелених конструкцій з контейнером для одноразових пакетів, урною для відходів та інформаційною табличкою, запустили активісти громадської організації «Це наш Київ», пише Українська Правда.

Реакція мешканців столиці на собачі вбиральні, які були облаштовані в декількох парках Києва, змусила активістів продовжити роботу в обраному напрямку. «Експеримент перевершив усі сподівання, – каже координатор ініціативи «Це наш Київ» Дмитро Федоренко. – Більше 20% власників почали прибирати за своїми улюбленцями».

На додачу активісти запустили онлайн-мапу, яка допоможе знайти найближчий «собачий туалет» у Києві. На разі на карті позначено більше двох десятків зоотуалетів. За оцінкою спеціалістів, столиці потрібно майже 500 подібних комплексів.

З наступного року КМДА планує змусити власників собак, які не прибирають за своїми улюбленцями, платити штраф у розмірі 300 гривень.

Читайте: Першу «собачу вбиральню» встановили у столичному Маріїнському парку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ