У Києві обробили 25% протоколів: у другий тур виборів виходять Кличко і Береза
У другий тур виборів у Києві виходять Кличко і Береза

За результатами опрацювання 25 % протоколів у двійку лідерів на виборах мера Києва виходять Віталій Кличко («БПП-Солідарність») і Борислав Береза («Партія рішучих громадян»). Про це свідчать дані, оприлюднені Київської міської виборчою комісією за підсумками отриманих протоколів з результатами голосування у Печерському, Голосіївському й Деснянському районах столиці, пише Newsru.com.

Так, за Віталія Кличка («БПП-Солідарність») проголосували 39,65 % (або 87 830 виборців), Борислава Березу (“Партія рішучих громадян”) – 10,40% (23 053). На третьому місці Олександр Омельченко («Єдність») з 8,95%. Далі кандидати розташувалися у наступному порядку: Сергій Гусовський, Володимир Бондаренко, Олександр Мирний, Олександр Пузанов, Сергій Думчев, Василь Гацько, Геннадій Корбан.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Читайте: На Львів чекає двобій: Садовий vs Кошулинський

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ