Пляж
Планують найняти на роботу вдвічі більше рятувальників

Пляжний сезон у столиці офіційно відкриють цими вихідними. Комунальники готують території для відпочинку. Відповідний кошторис цього року збільшили на кілька мільйонів, передає ТСН.

Наголошується, що вперше за останній час спрямовано кошти на капітальний ремонт зручностей. Також планують встановити нові гучномовці, 27 душових кабінок та найняти на роботу вдвічі більше рятувальників.

Зазначимо, що неофіційно ж пляжний сезон уже відкрито. Кияни почали його набагато раніше. До води залюбки йдуть школярі, яким скасували уроки через проведення ЗНО. Багатьом батьки забороняють купатися, але не через температуру воду, а її забрудненість. Люди кажуть, що на пляжах дуже бракує смітників і заборони паління.

За слів  директора КП «Плесо» Дениса Пікалова, санітарну підсипку піску наразі роблять на чотирьох пляжах: Пуща Водиці, Вербне, на яке було багато зауважень, і Гідропарк. Він зазначив, що на останньому спостережна вежа поки що перекошена і стоїть осторонь від пляжу. За кілька днів її обіцяють встановити ближче до берега. На ній вивішуватимуть прапорці після санітарної перевірки води. Жовтий чи зелений означатиме дозвіл на купання, червоний – заборону.

Пробу води у СЕС обіцяють узяти наступного тижня. Тоді й рекомендуватимуть киянам найчистіші пляжі.

Читайте: Столичних пляжників змусять робити ранкову зарядку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ