Небанальний спорт: у Києві пройде перший нічний забіг

У Києві вперше відбудеться нічний забіг
У Києві вперше відбудеться нічний забіг

25 липня в столиці відбудеться перший нічний забіг «Kyiv Night Run». Головною особливістю події стане те, що всі учасники долатимуть дистанцію з ліхтариками в руках. Окрім забігу, програма передбачає концерт електронної музики, пише Кореспондент.

У програмі «Kyiv Night Run» дві дистанції: 5 і 10 кілометрів центральними вулицями міста. Стартуватимуть та фінішуватимуть учасники біля Палацу Спорту. Далі маршрут пройде по вулицях: Еспланадна – Саксаганського – Петлюри – Жилянська – Шота Руставелі.

«Ця подія – не банальний забіг на час. Це, у першу чергу, драйв і емоції. Уявіть лавину з людських вогників, яка ллється вулицями нічного міста. Такого в Україні ще не було. Ми умисно акцентуємо на розважальній складовій, щоб показати, що спорт може бути різним. Біля зони старту буде розташована сцена, на якій відбудеться концерт електронної музики», –  поділився генеральний менеджер компанії «Run Ukraine» Дмитро Черницький.

Ліміт учасників становитиме 3000 бігунів. Зареєструватись на «Kyiv Night Run» можна до 20 липня на офіційному сайті забігу.

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ