У Києві вперше відбудеться нічний забіг
У Києві вперше відбудеться нічний забіг

25 липня в столиці відбудеться перший нічний забіг «Kyiv Night Run». Головною особливістю події стане те, що всі учасники долатимуть дистанцію з ліхтариками в руках. Окрім забігу, програма передбачає концерт електронної музики, пише Кореспондент.

У програмі «Kyiv Night Run» дві дистанції: 5 і 10 кілометрів центральними вулицями міста. Стартуватимуть та фінішуватимуть учасники біля Палацу Спорту. Далі маршрут пройде по вулицях: Еспланадна – Саксаганського – Петлюри – Жилянська – Шота Руставелі.

«Ця подія – не банальний забіг на час. Це, у першу чергу, драйв і емоції. Уявіть лавину з людських вогників, яка ллється вулицями нічного міста. Такого в Україні ще не було. Ми умисно акцентуємо на розважальній складовій, щоб показати, що спорт може бути різним. Біля зони старту буде розташована сцена, на якій відбудеться концерт електронної музики», –  поділився генеральний менеджер компанії «Run Ukraine» Дмитро Черницький.

Ліміт учасників становитиме 3000 бігунів. Зареєструватись на «Kyiv Night Run» можна до 20 липня на офіційному сайті забігу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ