РОзповсюджувач газети "Весті" напала на активістів
РОзповсюджувач газети “Весті” напала на активістів

Біля столичної станції метро «Героїв Дніпра» розповсюджувач безкоштовної газети «Вєсті» поранила ножем руку жінці, яка при ній порвала газету і хотіла взяти ще одну. Про це активістка руху «Відсіч» Анастасія Хабенко написала у Facebook, передає Лівий берег.

«Сьогодні на «Героїв Дніпра» була невелика «різанина». Розповсюджувач «Вєстєй» порізала канцелярським ножем руку жінці (1953 року народження) за те, що та порвала при ній газету і хотіла взяти ще одну. Міліція тільки прийняла заяву (точніше, протокол про прийняття заяви), і то під великим тиском жінки, активістів акції та свідків», – написала активістка.

За словами Хабенко, міліція не затримувала агресивну жінку, а просто «поспілкувалася з нею».

«Після цього міліціонери просто поспілкувалися з розповсюджувачем. Без обшуку, пошуку ножа, яким вона порізала, затримання або хоча б іншої реакції. Жінка, звичайно, все заперечувала. Міліціонери пішли», – повідомила активістка. Крім того, жінка, яка роздавала газети, вкусила двох хлопців і дівчину, а також загрожувала ножем іншим учасникам акції. «Однак міліція відмовила скласти протокол активістам з укусами», – додала активістка.

Нагадаємо, 14 травня на станції метро «Героїв Дніпра» місцеві жителі побилися з розповсюджувачами газети «Вєсті».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ