Угорщина направила в Київ своїх шпіонів
Угорщина направила в Київ своїх шпіонів

Останнім часом у Києві активно працювали не лише російські, але й угорські агенти розвідки. У цьому зізнався міністр Янош Лазар, який відповідає за громадянську розвідку Угорщини, передає УНІАН.

Виступаючи в парламенті ще 23 червня, міністр повідомив, що на такі кроки пішли через ситуацію на сході України.

Лазар доповідав про масштабну реорганізацію Інформаційного бюро – агентства зі збору розвідувальної інформації. Окрему увагу представник угорського уряду приділив змінам ситуації з безпекою в регіоні. Зокрема, за його словами, «угорські шпигуни останнім часом активно працювали в Києві, як і шпигуни інших сусідів по регіону, щоб гарантувати, що політичні лідери можуть просувати інтереси Угорщини».

Він переконаний, майбутнє угорців, які проживають на Закарпатті, буде серйозною проблемою в найближчі десятиліття, і що «Інформаційне бюро діє для захисту громадян Угорщини в Карпатському басейні». Чиновник підкреслив, що Угорщина вперше за 25 років відкрито проводить таку діяльність.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ввлада Росії заперечує залученість своїх офіційних працівників спецслужб чи військовослужбовців до конфлікту на Донбасі.

Читайте: На Донеччині затримали чергового путінського шпигуна

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ