Neste mês, 34 veículos do Uber foram rebocados, de acordo com o Governo do Estado
У сервісі UberX можуть працювати чотири-автомобілі класу В і вище, випущені не раніше 2008 року

30 червня сервіс замовлення таксі Uber офіційно почне роботу в Києві. Служба працюватиме лише з водіями, у яких є ліцензія на перевезення і довідка про несудимість. Про це пише AIN.ua.

«Якщо таксист хоче працювати з компанією безпосередньо, то йому необхідно оформитися в якості ФОП (фізична особа-підприємець). В якості альтернативи, водії можуть працювати через посередника, який стягуватиме за свої послуги комісію», – йдеться в статті.

Зазвичай офіційні партнери Uber залишають собі приблизно 15% від заробітку водія.

Система Uber працює просто і справедливо. Замовлення отримує найближчий до місця виклику водій. Щоби прийняти замовлення, у водія є 10-12 секунд, інакше заявку клієнта передадуть іншому.

Тарифи в Uber формуються наступним чином: базова ставка (плата за подачу) + тариф за кілометр + тариф за хвилини. Оскільки в тарифі враховується і час, то в ситуації, коли пасажир захоче зупинитися для того, щоби вийти в магазин, це буде враховано у вартості поїздки.

Крім того, якщо в якомусь районі одночасно буде багато замовлень, то на мапі водія ця зона буде відзначена червоним кольором, а до тарифів буде застосовуватися підвищувальний коефіцієнт (так зване «пікове ціноутворення»).

Як зазначається, платформа намагається максимально залагодити всі неприємні кути взаємин водія і пасажира – за поганий рейтинг їй доведеться блокувати акаунти обох сторін.

«Тому якщо водієві дістанеться, наприклад, п’яна пара, яка в процесі поїздки зіпсує салон, то Uber компенсує витрати на хімчистку і час водія, витрачений на прибирання», – йдеться у повідомленні.

«Гроші водії отримуватимуть раз на тиждень. Усі кошти пасажирів акумулюються на юрособу Uber у Нідерландах, після чого щотижня розподіляються між партнерами-посередниками. Після зняття комісії їх переводять на карти водіїв», – йдеться в статті.

30 червня в Києві починає роботу найбільш масовий сервіс UberX. У ньому можуть працювати чотири-автомобілі класу В і вище, випущені не раніше 2008 року.

У перші 30 днів водії зможуть їздити без довідки про несудимість (робиться до 21 дня) і ліцензії на перевезення. Якщо ці документи не будуть надані протягом 30 днів, то аккаунт водія буде заблокований.

У лютому 2016 року стало відомо, що компанія Uberlin – авторизований партнер сервісу пошуку таксі Uber – почала збирати базу водіїв в Україні для їх подальшого підключення до сервісу в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Uber має штаб-квартиру в Сан-Франциско і присутня у більш ніж 300 містах світу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ