Під час заходу
Під час заходу

У колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся благодійний бал «Заради наших героїв» організований Профкомом студентів Національного медичного університету ім. Богомольця спільно з Благодійним фондом «Білий Щит». На реабілітацію українських військових зібрано 40 тисяч гривень. Про це повідомили організатори.

Під час мистецької акції збирали кошти для закупівлі медичного обладнання, яке необхідне для реабілітації поранених українських військових. На мистецькому заході були присутні волонтери, військові, студенти, представники органів місцевого самоврядування, а також просто небайдужі кияни.

«Без українських воїнів у цій залі був би не український прапор, натомість, була би ганчірка якогось «ДНР/ЛНР» чи «КНР». Маємо бути активним та дієвим прошарком суспільства, який стимулюватиме до боротьби із кремлівським агресором і в інформаційному плані, і в плані формування надійного тилу, і в плані кристалізації ідеї, за яку всі разом боремося. Якщо всі разом будемо працювати на цю ідею, наполегливо боротися та не здаватися, то жоден ворог нас не подолає», – зазначив співорганізатор заходу Ігор Степанченко.

Загалом вдалося зібрати 40 тисяч гривень, які будуть спрямовані на купівлю медичного обладнання для відновлення пошкоджених кінцівок військовослужбовців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ