На концерті українські співаки виконають пісні гурту «Скрябін»
На концерті українські співаки виконають пісні гурту «Скрябін»

20 травня у Києві відбудеться концерт пам’яті українського співака, письменника та телеведучого, що трагічно загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі, Кузьми Скрябіна. Триб’ют пройде у столичному Палаці Спорту на численні прохання друзів Кузьми та за згодою його сім’ї. Про це повідомляється на сайті kasa.in.ua.

Вшанувати пам’ять українського співака прийдуть музиканти гурту «Скрябін», які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років. Разом з ними на сцену у Києві вийдуть колеги Андрія – Брати Гадюкіни, Святослав Вакарчук, Ірина Білик, Іван Дорн, Олександр Пономарьов, Руслана, Наталія Могилевська, Потап і Настя, Loboda, Dzidzio, Віктор Павлік, Pianoбой, Олександр Положинський, Валерій Харчишин та багато інших популярних українських співаків. Виконати пісні легендарного гурту приїде і Хор Збройних Сил України.

Повідомляється, що квитки на концерт гурту «Скрябін», що так і не відбувся у клубі «Atlas» 27 лютого, будуть дійсними 20 травня в Палаці Спорту до фан-зони 1. А всі кошти від концерту перерахують у Благодійний фонд Кузьми Скрябіна.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ