Олег Тягнибок та Арсен Аваков
Олег Тягнибок та Арсен Аваков

16 грудня 2015 року Печерський райсуд Києва розгляне позов лідера партії «Свобода» Олега Тягнибока до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Як повідомив у коментарі виданню Інформаційний Акцент керівник юридичної служби «Свободи» Олег Бондарчук, лідер націоналістів подав позов до суду, аби захисти свою честь, гідність та ділову репутацію.

За словами Бондарчука, йдеться про події біля парламенту 31 серпня, коли керівник МВС без жодних підстав звинуватив Тягнибока та партію «Свобода» у трагедії.

«Без жодного слідства та суду Аваков одразу після подій 31 серпня у всьому звинуватив Олега Тягнибока та «Свободу». Нашу політсилу, винятково з політичних міркувань, перед місцевими виборами керманич МВС намагався зробити «терористичною організацією». Ми скерували судовий позов, бо міністр – перший, хто має дотримуватися закону та мати бодай «зелене поняття» про презумпцію невинуватості. У нього, як і завжди, політика стала перепоною для дотримання основних правових норм. Тепер хай відповідає за свої заяви.

Уже очевидно, що справа по тих подіях, яку міліція шиє білими нитками, звинувачуючи «Свободу», розсипається. Тому оцінюю перспективу цього процесу оптимістично і переконаний, що суд займе об’єктивну правову позицію, а міністр спростує недостовірну інформацію», – заявив Бондарчук.

Додамо, що засідання має розпочатися о 17:00 за адресою: Хрещатик, 42а. Суддя – Т.Остапчук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ