Машина
У ньому взяло участь 38 легкових автомобілів

Парад автомобільної ретротехніки уперше пройшов у столиці. У ньому взяли участь 38 легкових автомобілів, 23 мотоцикли, 9 автобусів, 2 велосипеди та 1 трамвай. Про це повідомляє gazeta.ua.

Машини сформували у колони біля постаменту танку Т-34 поблизу метро Шулявська. Звідти техніка рушила у напрямі центру – з проспекту Перемоги звернула на вул. Дмитрівську. Потім за старовинним трамваєм комунального підприємства «Київпастрансу» попрямувала через вул. Бульварно-Кудрявську до місця збору.

Попереду колони їхав спецавтомобіль для аеропортів ГАЗ-24-02 «Волга» 1975 року випуску. Його надав Державний музей авіації. За «Волгою» – унікальна «Победа» ГАЗ-20 у кузові кабріолет із колекції клубу технічної класики Old Car Service. Цій машині – 64 роки, при цьому має всі «рідні деталі – від двигуна до найдрібніших кріплень. Також у колоні їхала представницька Tatra – 613, таких Україні лише 4. Ця машина нещодавно здобула перемогу в швидкісних заїздах на фестивалі Leopolis Gran Prix 2016, що проходив у Львові.

Уперше у подібному заході взяла участь рідкісна Škoda-100 1975 року. У Києві цей автомобіль з’явився два тижні тому в оригінальному стані.

Поміж автівок були унікальні німецькі, британські й американські машини. Одна з найстаріших моделей параду – Мercedes-Benz w170 1930-х років. Її кузов має дерев’яний каркас. Через це збереглося небагато таких машин.

Із пасажирських автобусів їхав ЗІС-155 «Київпастрансу». Такий виробляли із 1949 по 1957 рік. Помітно вирізнявся у колоні легендарний ЛАЗ-695Б 1961 року випуску. Такий зберігся в Україні лише один.

Зазначимо, що 30 вересня поточного року відбудеться Міжнародний технічний фестиваль Old Car Land. Він пройде в Державному музеї авіації на столичній вул. Медова, 1.

Читайте: Столицею курсуватиме романтичний ретро-поїзд

БЕЗ КОМЕНТАРІВ