Бібліотека пропонує читачам комфортні умови для роботи з книгою
Бібліотека пропонує читачам комфортні умови для роботи з книгою

У центрі Києва, на вулиці Воздвиженській, 9-19 відкрилася бібліотека нового формату «bOtaN».  Бібліотека пропонує читачам пізнавати нове з комфортом. Наприклад… лежачи у гамаку. Про це повідомляє AIN.ua.

Засновники бібліотеки вірять у те, що вчитися і розвиватися можна і потрібно постійно. Тому пропонують своїм читачам лише актуальні книги про бізнес, історії компаній та біографії людей, книги про реальні події, науково-популярні праці. Організатори проекту стверджують, що у «bOtaN» найстаршим книжкам усього 5 років, тож читач завжди дізнається лише актуальну інформацію. До того ж у бібліотеці є безкоштовний інтернет.

Та головна родзинка бібліотеки у тому, що читачів не змушують сидіти за незручними столами, адже у закладі, крім  звичайних робочих місць, є зручні крісла і навіть гамаки. А коли втомлений читанням відвідувач бібліотеки захоче перекусити, на нього чекає буфет з напоями та десертами.

Зазначимо, що користуватись бібліотекою можна за 30 гривень за годину. Також читачам пропонують купити абонемент на місяць за 1400 гривень.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ