Тексти для табличок створили українські письменники
Тексти для табличок створили українські письменники

Біля арки Дружби народів відбулося відкриття пішохідного туристичного маршруту для незрячих та слабкозорих осіб. Усього маршрут має 5 пунктів – біля Володимирської гірки, у Парку Слави, на Пейзажній алеї, біля Пішохідного мосту і біля арки Дружби народів. У цих місцях встановлено таблички, де шрифтом Брайля описано ці мальовничі місця, пише УНН.

«Потрібно розуміти, що у суспільстві є інваліди зору, які хочуть відчувати себе комфортніше. Коли люди будуть проходити біля цих табличок, то задумаються. Може, десь варто встановити пандус, може, не треба паркувати автомобілі на тротуарі, щоб потім люди з проблемами зору їх обтирали», повідомив заступник голови організації УТОС Олександр Осадчий.

Тексти для табличок, які потім переклали шрифтом Брайля, створили українські письменники Любко Дереш, Галина Ткачук, Катерина Бабкіна та інші.

«Це можливість написати в особливій формі для таких людей, яким я раніше не писала. Коли робиш таку справу, замислюєшся, що дійсно є незрячі люди, і вони теж хочуть відчувати красу Києва. Я намагалася передати куточки столиці якомога красномовніше», зазначила письменниця Галина Ткачук.

Читайте: Facebook зробить своїх користувачів телепатами

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ