Студентами школи стануть 15 людей з різних куточків країни
Студентами школи стануть 15 людей з різних куточків країни

Освітня художня організація «Культурний проект» оголосила конкурс на навчання у Новій художній школі «Liquid city». Стати студентом школи може будь-хто, хто зареєструється та пройде конкурсний відбір, адже навчання буде безкоштовним.

Як повідомляє Cultprostir, студентом школи може стати мешканець будь-якого регіону України. На мистецьких курсах слухачі дізнаються, як створювати аудіовізуальну цифрову інсталяцію, монтувати та організовувати художню виставку, писати кураторську концепцію та ефективно працювати у новій команді в стислі терміни.

«Культурний проект вже робив раніше повномасштабний курс для художників, які хочуть займатися саме новими медіа, адже академічна освіта не передбачає навчання практичних навичок у такому жанрі. Тепер ми готуємо інтенсивний курс з удосконаленою концепцією викладання. Школа діятиме в трьох основних зрізах: техніка, ідея (влітку ми спробуємо дослідити місто з позиції художніх практик), мотивація (ми працюватимемо із професійним психологом, який дослідить межі здібностей і прагнень студентів, бажання вийти за межі). Це буде новий формат – трансформаційна школа, з результатами навчання в якій можна буде познайомитися на художній виставці», − розповіла куратор проекту Альона Ковальова.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ