затримані
У Києві під час першотравневої акції заарештували 15 осіб

Біля Національного музею Великої Вітчизняної війни в Києві під час першотравневої акції міліція затримала 15 молодих людей, які були у балаклавах. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в місті Києві.

Зокрема, біля музею ВВВ у столиці зібралося близько 1 тисячі громадян для проведення святкових заходів. У свою чергу, лідер КПУ Петро Симоненко, заявив, що комуністи власну акцію не проводять, а лише приєдналися до ветеранів. Дещо пізніше до групи мітингувальників підійшли люди з українською символікою та прапорами ЄС.

«Станом на 11:20 кілька десятків молодих чоловіків, частина з яких була в балаклавах, намагалися спровокувати бійку з учасниками заходів. Внаслідок оперативного втручання правоохоронців конфліктну ситуацію врегульовано. За вчинення протиправних дій 15 молодиків затримано та доставлено до міліції для з’ясування обставин скоєного», – зазначається в повідомленні ГУ МВС України.

Працівники міліції продовжують забезпечувати охорону громадського порядку.

Нагадаємо, Міністерство культури заборонило проведення 1 травня акцій біля Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, посилаючись на статтю 11 закону «Про музеї та музейну справу».

Інформаційний Акцент

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.