Зразок вуличного мистецтва
Зразок вуличного мистецтва

На початку липня в столиці з’явиться цілий невеликий район, прикрашений вуличними малюнками у стилі «стріт-арт».  Як зазначає Іnspired, ініціатива буде реалізована в рамках проекту «CityArt» і передбачатиме появу невеликого району в центрі Києва з роботами найкращих стріт-арт-митців світу.

Зображення, яке розмістять на стіні одного з будинків поблизу Золотих Воріт, буде присвячене легендарній поетесі Лесі Українці. Автором роботи стане австралійський стріт-арт-художник Ґвідо Ван Хелтен. Незабаром у центрі Києва утвориться невеликий район, прикрашений роботами талановитих вуличних митців.

Один із авторів проекту «CityArt» Лео Ґерос розповідає: «Ми хочемо створити в Києві район якісного стріт-арту. Спочатку планували, що будемо пропонувати всім охочим надсилати свої ескізи. Але зрозуміли, що поки в Україні дуже мало досвідчених стріт-арт-художників, і вирішили покликати іноземних. Діємо за такою схемою: знаходимо мецената, готового оплатити художнику переліт і проживання, вибираємо художника та запрошуємо його».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ