Біличанський ліс
Біличанський ліс

4 лютого продовжиться судова епопея, учасниками якої є Київська міськрада і представники відомого бізнесмена Василя Хмельницького. Народний депутат України Юрій Левченко, відомий тривалою боротьбою за збереження у власності столичної громади великої ділянки Біличанського лісу, закликав небайдужих киян прийти на пікетування суду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Щоб перешкодити регіоналу Василю Хмельницькому повторно вкрасти у столиці 147 гектарів посеред Біличанського лісу, закликаю всіх небайдужих киян прийти завтра о 10:00 на пікет Вищого господарського суду України (вул. Копиленка, 6, неподалік від м. Печерська).

Завдяки активним протестам нам вдалося замінити скандальних суддів, які були підібрані для Хмельницького в ручному режимі (…) і завтра вже справу, яка розпочнеться о 10:20, розглядатиме колегія у складі 5 суддів.

P.S. Київська міська рада, яка є відповідачем про справі, грає на стороні Хмельницького, партнером якого є екс-заступник (і сьогоднішній радник) Кличка забудовник Ігор Ніконов. Кличко завзято продовжує справу Черновецького», – написав нардеп.

Детальніше тут:

http://kiev.pravda.com.ua/columns/53cffb7b64091/

http://kiev.pravda.com.ua/news/53e1dc8d19746/

БЕЗ КОМЕНТАРІВ