630_360_1443772705-5440
Якщо пункт перевантаження сміття не закриють, люди погрожують перекрити вулицю Городоцьку

Львів’яни увечері 21 червня перекрили в’їзд вантажних автомобілів на тимчасовий пункт перевантаження сміття на вулиці Городоцькій. Звідти сміття вивозять до Києва, повідомляє Zaxid.net.

В акції взяли участь близько 40 осіб.

«Люди, які представились мешканцями Городоцької та навколишніх вулиць, незадоволені тим, що поблизу їхніх домівок створили пункт перевантаження сміття. Протестувальники скаржаться, що від майданчика з відходами постійно йде поганий запах, а ще – це джерело антисанітарії. Вони категорично проти такого сусідства, незважаючи на те, що майданчик розташований на відстані кількох сотень метрів від їхніх домівок», – йдеться в повідомленні.

Жителі розповіли, що вирішили заблокувати роботу майданчика – туди пускають лише порожні машини, які заїжджають, щоби забрати відходи. Ті вантажівки, які привозять сміття, – блокують.

Якщо пункт перевантаження сміття не закриють, люди погрожують перекрити вулицю Городоцьку.

Щодоби з цього пункту у Київ виїжджають 10 машин з 22 тоннами відходів кожна. У Києві сміття сортують, а решту спалюють. Таким чином зі Львова вдається вивезти 220 тонн відходів. Загалом Львів виробляє 500-700 тонн сміття на добу. Решту сміття поки що приймають полігони на території області.

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий заявив, що 35% сміття з Грибовицького сміттєзвалища вивезуть до Києва.

18 червня київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що столиця може прийняти частину львівського сміття на спалювання, а також направляти його на сортувальні лінії.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників та еколог Львівського комунального підприємства «Збиранка».

31 травня трьох рятувальників знайшли мертвими. Тіло комунальника досі не знайшли.

7 червня на звалищі знову виникла пожежа, було кілька вогнищ горіння і тління. 10 червня пожежу ліквідували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ