міськрада Львова
За ухвалу про відведення земельної ділянки ветерану ніяк не набереться голосів у міськраді Львова

Депутати Львівської міськради вчергове відмовилися надати 92-річному ветерану війни земельну ділянку, яка йому передбачена згідно із законом. Про це пише ІА ZIK.

Уже протягом 5 років Іван Ярмух бореться за земельну ділянку. Першу ухвалу депутати міськради підтримали, однак міський голова Львова Андрій Садовий її заветував. Депутати 72 голосами подолали вето ще у минулій каденції. За другу ухвалу «Про затвердження гр. Ярмуху І.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Розточчя (навпроти будинку № 144)» ніяк не набереться голосів.

Водночас, як повідомляє видання Вголос, онука Ярмуха розповіла, що зустрічалася з керівником фракції «Самопоміч» у Львівській міськраді Андрієм Шевцівим: «Він лише гарно схиляв голову і запитував, як  можна дідові надати вільну землю, коли завтра прийде бізнесмен і спитає, як це так?».

Іван Ярмух також виступив перед депутатами, однак керівник фракції «Самопоміч» Шевців наголосив, що у Львові 27 тисяч осіб перебуває на квартирній черзі. Він запропонував розглянути це питання лише після висновків комісії з житлових питань. Реагуючи на цю репліку Шевціва, голова фракції партії «Свобода» Маркіян Лопачак нагадав, що незважаючи на багатотисячну квартирну чергу, мерія надала 120 квартир прокурорам, суддям, правоохоронцям, чиновникам, що приїжджають з інших міст, та родичам керівників міста.

Своєю чергою, депутат від УГП Ігор Дякович запропонував у разі перенесення цього питання організувати особисту зустріч з міським головою, який має доповісти про стан справ. Зрештою, депутати таки перенесли розгляд питання.

Уже після засідання у міськраді спалахнула суперечка між представниками ветерана та Шевцівим, яка трохи не завершилася бійкою.

Додамо, що більшість депутатів Львівської міськради – представники партії «Самопоміч»: до однойменної фракції входить 24 особи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мер Львова Андрій Садовий під час своєї каденції прокручував махінації з прокурорами та суддями. Силовики нібито масово отримували квартири у місті, натомість закривали або, навпаки, «забували» порушувати кримінальні провадження проти чиновників ручного виконавчого комітету Садового.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ