У зв'язку з подіями в Грибовичах, 1 червня оголошено у Львові днем жалоби
У зв’язку з подіями в Грибовичах, 1 червня оголошено у Львові днем жалоби

1 червня оголошено у Львові днем жалоби в зв’язку із загибеллю рятувальників на полігоні в Грибовичах. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У перший день літа на міській ратуші приспустять державний прапор України. Також міськрада звернулася з проханням утриматися цього дня від проведення святкових заходів та розважальних програм. Влада міста висловила співчуття рідним і близьким загиблих.

Згідно з інформацією, на сміттєзвалищі під Львовом, де 30 травня сталася пожежа, знайшли тіло третього пожежного – 27-річного Богдана Юнко. Раніше 31 травня знайшли тіла ще двох рятувальників.

Нагадаємо, 30 травня о 15 год. 20 хв. у Жовківському районі Львівської області на території полігону твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище) після завершення гасіння пожежі під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників. Їх завалило відходами з висоти 90 метрів. Пошуки постраждалих досі тривають.

Відомо, що на рятувальників обвалилося 100 тисяч куб. м сміття, тож надії їх знайти живими мало. За даним фактом відкрито провадження за ч.2 ст.272 ККУ (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Тим часом голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Руслан Кошулинський вважає, що відповідальними за нещасний випадок та пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі є представники влади у місті та області, зокрема, голова Львівської облради та адміністрації та міський голова Львова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ