Трамвай
Трамвай №9 у Львові

Від 12 жовтня трамвай №9 у Львові курсує з музичним супроводом. У ньому пасажирам розповідають історико-культорологічні факти з уривками музичних творів. Про це ZAXID.NET повідомила фахівець зі зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Оксана Яворська.

Першу музичну довідку пасажири трамвая №9 можуть прослухати вже на початку маршруту – біля залізничного вокзалу. Біля церкви Ольги та Єлизавети вони дізнаються про будівництво церкви та її орган.

Також під час маршруту пасажири послухають розповіді про видатних польських композиторів Войцеха Кіляра, автора музики до кінофільмів «Піаніст» та «Дракула», та Анджея Нікодемовича, які народилися у Львові. Крім того, львів’яни та гості міста зможуть дізнатися про творчість українських композиторів Станіслава Людкевича та Василя Барвінського.

Під час «музичного маршруту» можна також почути про хор «Дударик», давні джазові традиції Львова, поєднані у творчості Мирослава Скорика. Пасажирам запропонують послухати джазову музику. Цікаві факти прозвучать і про музичні заклади міста – музичну школу ім. Соломії Крушельницької та музичну академію ім. М. Лисенка.

Читайте: Кожний сьомий проданий у світі музичний альбом – британський

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ