Меру Львова Андрію Садовому доведеться боротися з проблемою тифу
Меру Львова доведеться боротися з проблемою тифу

Місцевий мешканець Львова Іван Савицький повідомив, що в місті в одному з найбільших житлових масивів біля майданчика зі сміттєвими контейнерами з’явилося попередження про тиф. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

«Вечір п’ятниці… На Левандівці біля нашого будинку… Сміття терміново вивезли, майданчик огородили стрічками. Кажуть, завтра будуть брати глибинні аналізи ґрунту», − повідомив львів’янин.

Крім того, він оприлюднив фото з 12 переповненими вщерть сміттєвими баками.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич погодився на прохання мера Львова Андрія Садового приймати львівське сміття. Щоправда, миколаївські депутати заблокували вантажівки зі сміттям, а після цього зібралися на спецсесію і остаточно заборонили ввозити сміття з інших міст.

Після цього міськрада Львова ухвалила угоду з Малехівською сільською радою про те, що Малехів відкриє доступ до частини полігону на його території, натомість село забезпечать фінансовою підтримкою для будівництва місцевої школи, амбулаторії, дитячого садочка, ремонту доріг, прокладання водогону і безкоштовним водопостачання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ