1
До нібито замінованих закладів виїхали правоохоронці та вибухотехніки

У Львові 2 лютого «замінували» десять закладів у центрі міста. Повідомлення на номер «102» надійшло о 7:20. На місця виїхали правоохоронці та вибухотехніки. Відвідувачів із закладів евакуювали, приміщення обстежують експерти, повідомляє ZAXID.NET.

Зокрема, «замінували» «Старгород» на вул. Римлянина, «Гасову Лямпу» на вул. Вірменській, паб на вулиці Дудаєва, «Криївку» на пл. Ринок, уже всьоме «Прагу» на вул. Гнатюка, «Кумпель» на Чорновола, паб «Корзо» на вул. Братів Рогатинців, 10, ресторан «Атмосфера» на куті вул. Сербська і Братів Рогатинців, «Дарвін» на вул. Шевській, а також «Леополіс» на вул. Театральній.

23

За даними джерела у правоохоронних органах, обстеження ресторанів триватиме невизначений час, оскільки кількості фахівців-вибухотехніків зі спеціальним обладнанням та кінологів на одночасне обстеження всіх закладів не вистачить.

456Особливою популярністю у «мінувальників» користується ресторан «Прага». Його мінують майже не щодня, починаючи із 26 січня. Злочинці вимагають платити їм по 10 тис. грн щотижня.

Мешканці житлових квартир, що розміщуються в одній будівлі з рестораном, висловили незадоволення бездіяльністю правоохоронців, оскільки через щоденні повідомлення про замінування, вони остерігаються в цей час перебувати в помешканнях, з огляду на те, що повідомлення про вибухівку може виявитися правдивим.

Окрім того, на час роботи вибухотехніків частину вулиці Гнатюка перекривають, що унеможливлює мешканцям в’їзд-виїзд із будинків, а також ускладнює рух до центральних кас попереднього продажу залізничних квитків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ