phpThumb (1)
Кандидат в президенти від Республіканської партії, мільярдер Дональд Трамп

Американський підліток планував убивство кандидата в президенти від Республіканської партії мільярдера Дональда Трампа. Для цього він намагався заволодіти зброєю офіцера охорони під час мітингу Трампа в Лас-Веґасі. Хлопця заарештувала поліція, повідомляє телеканал ABC News.

«За повідомленням департаменту міської поліції Лас-Веґаса, 18 червня Майкл Сендфорд наблизився до офіцера у формі, який виконував службове завдання на цьому заході. Сендфорд почав розмову з офіцером під приводом бажання взяти автограф. Під час спілкування він спробував роззброїти офіцера», – зазначається в публікації із посиланням на матеріали справи.

19-річного підлітка одразу взяли під варту. Зараз інцидент розслідує Секретна служба США.

Сендфорд сказав агенту Секретної служби, що він прибув із Каліфорнії 16 червня, щоб «убити Трампа». При цьому уточнюється, що він вчинив свідомі дії, прибувши до Лас-Веґаса, щоби здійснити вбивство після того, як побачив у новинах, що кандидат має намір бути там.

За словами представників влади, підліток 17 червня вирушив на платний полігон, щоби навчитися влучно стріляти з пістолета.

Сендфорд заявив, що планував убити Трампа впродовж близько року, і якби його звільнили б прямо завтра, то спробував би зробити це знову.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ