МЗС РФ вважає цензурою видалення аккаунтів у Facebook
МЗС РФ вважає цензурою видалення аккаунтів у Facebook

У МЗС Росії вважають «дурною та небезпечною цензурою» блокування аккаунтів Facebook за слово «хохол». Про це у соцмережі написала заступник директора Департаменту інформації та друку МЗС РФ Марія Захарова, передає Еспресо.TV.

«Блокування аккаунтів у Facebook за використання слова з п’яти літер, перша й третя з яких «х», вважаю проявом цензури. Але не звичайної, а найдурнішої й тому дуже небезпечної», – написала вона у Facebook. При цьому Захарова поцікавилася, які ще «російські слова» вона не має права вживати. «Чи блокує Facebook аккаунти за використання слів «кацап», «ватник», «москаль» і «Маккейн»?» – поцікавилася речниця російського МЗС.

Нагадаємо, що минулого тижня Facebook почав активно видаляти пости, в яких присутнє слово «хохол». Адміністрація соцмережі пояснила, що вважає його образливим для українців. Зокрема, Facebook видалив пост російського чиновника за слово «хохол».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у травні творець соцмережі Facebook Марк Цукерберґ заявив, що його компанія не дозволяє людям розміщувати в Facebook контент, що явно містить агресію проти іншої групи, зокрема, образи на ґрунті національної ненависті тощо.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ