свічки
Померла ще одна жертва обстрілу Сартани

У вівторок, 18 серпня, вранці у міській лікарні №4 померла жінка, яка отримала поранення під час обстрілу селища Сартана 16 серпня. Про це інформує портал 0629 з посиланням на власні джерела.

«Лікарі більше доби боролися за життя маріупольчанки, але сьогодні вранці серце жінки зупинилося», – сказав сартанський селищний голова Степан Махсма.

Жінку було поранено, коли вона разом з дочкою бігла по вул. Громова до своєї матері. У лікарні №3 перебуває 10-річна дочка загиблої, якій після обстрілу ампутували стопу. Таким чином, кількість жертв під час обстрілу селища зросла до 3 осіб.

Напередодні внаслідок артилерійського удару по селищах Сартана і Лебединське поблизу Маріуполя загинули 2 мирних жителі, а в результаті обстрілу Авдіївки було зруйновано житлові будинки, пошкоджено лінії електропередач в одному з мікрорайонів, під обстріл також потрапив Авдіївський коксохімічний завод.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 17 серпня, в Маріуполі розпорядженням мера було оголошено день жалоби за загиблими в Сартані.

Читайте: На оборону Маріуполя кинули добровольців з батальйону «Донбас»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ